Ana Sayfa Genel iOS için Skyp...

iOS için Skype For Business Geliyor!!!

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Lync’in yerini Skype For Business’ın aldığı günlerde iOS için de Skype For Business uygulaması geliyor. Kullanıcılar için kullanım kullanımı ve yeni görüntüsü ile ilgi çekecek olan bu uygulama iOS cihazlardan iPhone ve iPad cihazlarda kullanılabilecektir. Skype For Business uygulaması iOS cihazlarda iOS 8.0  ve daha yeni sürümlerde kullanılırken eski sürümlerde Lync kullanılmaya devam edilecektir. Lync 2013 uygulaması kullanan iPhone cihazlarda Skype For Business’a güncelleme yapılabilecek iken, iPad kullanıcılarının yeni uygulamayı Store’dan indirebileceklerdir. Detaylı soru cevapları için linke tıklanması gerekmektedir.

2222

https://support.office.com/en-us/article/Skype-for-Business-is-coming-to-iOS-1a2cf653-955b-4329-b289-db7a67d32bfd?ui=en-US&rs=en-US&ad=US

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

Office 365 PowerShell Modülleri Tek Seferde Yüklenmesi

BT ekiplerinin iş hayatla...

Microsoft 365 Yönetici Rolleri

Microsoft 365 tüm ürünler...

Office 365 Groups Süre Sonu İlkesi

Office 365 Groups ekip ça...

Microsoft Teams ile Vardiya Yönetimi

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Team’de Planner Kullanımı

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Teams ile Çeviri Özelliği

Microsoft Teams, Microsof...

Compliance Manager

KVKK ve GDPR terimlerinin...

MyAnalytics

MyAnalytics, Office 365 h...

Microsoft 365 ile Canlı Yayın Deneyimi

Firmalar yıllık planlamal...