Ana Sayfa Genel Office 2016 i...

Office 2016 için Hızlı Başlangıç Kılavuzları

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Eylül ayı itibari ile Office uygulamaları tarafında gerek Windows gerek Mac gerekse de Mobil tarafta Office 2016 başlıklarını duymaya başladık. Yeni gelen bu ürünler ile farklı platformlardaki cihazlarda güncel Office uygulamaları kullanılabilir durumdadırlar. Hali hazırda bu ürünü deneyimleme imkanına sadece Office 365 kullanıcıları sahiptir. Yeni gelen bu ürün ile birlikte Microsoft tarafından hazırlanan bu ürünlerin kullanımını kolaylaştıracak kılavuzlar yayınlanmıştır. Bu kılavuzlar sayesinde kullanıcılar, yeni versiyon olan Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook ve Microsoft OneNote uygulamalarındaki yeniliklere hakim olacaklardır.

ertwetwet

Bu kılavuzlar sayesinde kullanıcılar Office yeni sürümleri hakkında temel bakış açısına sahip olacak ve günlük hayatta kullanacakları özelliklere hızlıca öğrenme fırsatı yakalayacaklardır. Office yeni sürümüne ait bu kılavuzlar 3 farklı platform olan Office 2016 for Windows, Office Mobile for Windows 10, Office 2016 for Mac ortamında uygun hazırlanmıştır.

Office 2016 for Windows için Hızlı Başlangıç Kılavuzunu indirilebilir durumda olup, bu kılavuzlar ile masaüstü uygulamalarından Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 ya da OneNote 2016 özellikleri hakkında bilgilere erişilecektir.

Office Mobile For Windows 10 için Hızlı Başlangıç Kılavuzu indirilebilir durumda olup, bu kılavuzlar ile modern versiyon olan Windows 10 için Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile ya da OneNote uygulamaları hakkında bilgilere erişilecektir.

Office 2016 For Mac için Hızlı Başlangıç Kılavuzu indirilebilir durumda olup bu kılavuzlar ile Office uygulamalarının Mac versiyonları olan Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, Outlook 2016 ya da OneNote 2016 hakkında bilgilere erişilecektir.

 

 

 

Önceki İçerikOffice 365 Planner
Sonraki İçerikExpress Route ve Office 365

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

Office 365 PowerShell Modülleri Tek Seferde Yüklenmesi

BT ekiplerinin iş hayatla...

Microsoft 365 Yönetici Rolleri

Microsoft 365 tüm ürünler...

Office 365 Groups Süre Sonu İlkesi

Office 365 Groups ekip ça...

Microsoft Teams ile Vardiya Yönetimi

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Team’de Planner Kullanımı

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Teams ile Çeviri Özelliği

Microsoft Teams, Microsof...

Compliance Manager

KVKK ve GDPR terimlerinin...

MyAnalytics

MyAnalytics, Office 365 h...

Microsoft 365 ile Canlı Yayın Deneyimi

Firmalar yıllık planlamal...