Office 365 Eğitim Kaynakları

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 sağlamış olduğu servislerle birçok kullanıcının ve firma tarafından tercih edilmektedir. Gerek BT çalışanları gerekse de son kullanıcıya sağlamış olduğu birçok kolay ve verimli hizmetler yer almaktadır.

Uçtan uca firma kullanıcılara ve BT çalışanlarına dokunan bu ürünün hem yönetim tarafının hem de nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgilere hâkim olmak önemli noktalardan biridir. Bunun için aşağıdaki kaynakları incelemek yararlı olacaktır:

BT çalışanlarının Office 365 Yönetim Paneline dair detayları öğrenmeleri makaleler ve video kaynaklarına ulaşmaları için faydalı link aşağıda yer almaktadır:

 

 Office 365 for business – training

 

Office 365 Training - 1

 

BT çalışanlarının ileri seviyede teknik detayları öğrenmeleri için Linkedin’deki kaynaktan erişilebilir:

 

Office 365 admin and IT pro courses

 

Office 365 Training - 2

 

Son kullanıcıların Office 365 servislerini daha efektif kullanmaları için sunulan kaynaklara ise aşağıdaki linkten erişilebilir.

 

Office 365 Training Center

 

Office 365 Training - 3

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

Office 365 İleti Şifrelemesi

Office 365 İleti Şifrelem...

Office 365’de E-mail Şifreleme Methodları

Günümüz iş hayatında tekn...

Microsoft SLA Hizmeti

Office 365'in sunduğu hiz...

Office 365 OneDrive “Move to OneDrive” Özelliği

OneDrive kullanıcılara be...

Office 365 CLI

Sharepoint ve Office 365 ...