Ana Sayfa Genel Skype for Bus...

Skype for Business’ın Mac Client’ı GA oldu!!

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 hizmetlerinden biri olan Skype for Business için birçok kullanıcı tarafından efektif kullanılmaktadır. Eskiden Mac kullanan kullanıcıları Lync for Mac 2011 kurmak durumunda iken Microsoft Skype for Business Mac Client’ını GA olarak anons etti. Skype for Business Mac ile edge-toedge video ve sürekleyici dosya paylaşımı ve görüntüleme gibi avantajlar ile kullanıcılar Skype for Business deneyimini kazanacaktır. Sonuç ise birinci sınıf Skype for Business deneyimi olacaktır Yeni çıkan Skype for Business Mac Client’ı indirmek için ilgili linke tıklanmalıdır.

 

skype for business

 

Son kullanıcı tarafında Skype for Business client’larına ait karşılaştırma tablolarına ilgili linkten erişim sağlanabilir.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

Office 365 PowerShell Modülleri Tek Seferde Yüklenmesi

BT ekiplerinin iş hayatla...

Microsoft 365 Yönetici Rolleri

Microsoft 365 tüm ürünler...

Office 365 Groups Süre Sonu İlkesi

Office 365 Groups ekip ça...

Microsoft Teams ile Vardiya Yönetimi

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Team’de Planner Kullanımı

Microsoft Teams kullanıcı...

Microsoft Teams ile Çeviri Özelliği

Microsoft Teams, Microsof...

Compliance Manager

KVKK ve GDPR terimlerinin...

MyAnalytics

MyAnalytics, Office 365 h...

Microsoft 365 ile Canlı Yayın Deneyimi

Firmalar yıllık planlamal...