Office 365 Galaksi Rehberleri ile Office 365 Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Office 365 bilindiği üzere Bilgi Teknolojilerinde(BT) çalışanlar kadar son kullanıcıyı ilgilendiren ve onlara dokunan bir teknolojidir. Office 365 hikayesinde önce Office 365 alt yapısı firmalara kurgulanır ve hali hazırdaki ürünler kullanıcılara anlatılarak iş hayatlarında kullanması sağlanır. Böylelikle ürünün verimliliği, işe yararlılığı ve kullancılar tarafından benimsemesi sağlanır

Office 365 hizmetleri birçok noktada son kullanıcıya dokunan hergün yapılan standart işlerin belki de çok daha basit yapabileceği teknolojileri sunan haliyle kullanıcıların kalan zamanlarında iş hayatlarındaki kaliteyi arttırmaya yarayan teknoloji havuzudur.

 

Hem BT çalışanlarına hem de son kullanıcılara dokunan bu ürünle ilgili birçok seminer ve eğitim vermiş olan biri olarak, piyasada ürün tarafında bilgi eksikliklerinin olduğunu gözlemledim. Bu konu üzerine uzun zamandır düşünürken ürünün hızlı gelişimini de göz önünde bulundurarak kaynak üretilmesi ve bunların kullanıcılarla buluşturulması gerektiğine karar verdim. Buna bir konsept oluşturarak kullanıcıların aslında bu konsepte aradıkları kaynak havuzunun yararlı olacağını düşündüm.

Heyecanla sizlerle kısa süre içerisinde buluşacak olan Office 365 Galaxy Rehberleri koyduğum e-kitap havuzuma tüm okuyanlarıma duyurmak istedim. Office 365 Galaxy Rehberleri kullanıcıların Office 365 ile ilgili kaynaklara erişim sağlayacakları e-kitap havuzudur. Belki makale yazılarım kadar hızlı üretemeyeceğim ama kategorilere ayırarak her kesime ulaşacağım Office 365 Galaxy Rehberleri ile Office 365 ürünlerinin hepsine değinilmek hedeflerim arasındadır.

Herkese hitap eden Office 365 kaynaklarına erişim sağlayacağınız başarılı proje olması dileğiyle…

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin