Ana Sayfa Genel Office 365 Ga...

Office 365 Galaksi Rehberleri ile Office 365 Öğrenmeye Ne Dersiniz?

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 bilindiği üzere Bilgi Teknolojilerinde(BT) çalışanlar kadar son kullanıcıyı ilgilendiren ve onlara dokunan bir teknolojidir. Office 365 hikayesinde önce Office 365 alt yapısı firmalara kurgulanır ve hali hazırdaki ürünler kullanıcılara anlatılarak iş hayatlarında kullanması sağlanır. Böylelikle ürünün verimliliği, işe yararlılığı ve kullancılar tarafından benimsemesi sağlanır

Office 365 hizmetleri birçok noktada son kullanıcıya dokunan hergün yapılan standart işlerin belki de çok daha basit yapabileceği teknolojileri sunan haliyle kullanıcıların kalan zamanlarında iş hayatlarındaki kaliteyi arttırmaya yarayan teknoloji havuzudur.

 

Hem BT çalışanlarına hem de son kullanıcılara dokunan bu ürünle ilgili birçok seminer ve eğitim vermiş olan biri olarak, piyasada ürün tarafında bilgi eksikliklerinin olduğunu gözlemledim. Bu konu üzerine uzun zamandır düşünürken ürünün hızlı gelişimini de göz önünde bulundurarak kaynak üretilmesi ve bunların kullanıcılarla buluşturulması gerektiğine karar verdim. Buna bir konsept oluşturarak kullanıcıların aslında bu konsepte aradıkları kaynak havuzunun yararlı olacağını düşündüm.

Heyecanla sizlerle kısa süre içerisinde buluşacak olan Office 365 Galaxy Rehberleri koyduğum e-kitap havuzuma tüm okuyanlarıma duyurmak istedim. Office 365 Galaxy Rehberleri kullanıcıların Office 365 ile ilgili kaynaklara erişim sağlayacakları e-kitap havuzudur. Belki makale yazılarım kadar hızlı üretemeyeceğim ama kategorilere ayırarak her kesime ulaşacağım Office 365 Galaxy Rehberleri ile Office 365 ürünlerinin hepsine değinilmek hedeflerim arasındadır.

Herkese hitap eden Office 365 kaynaklarına erişim sağlayacağınız başarılı proje olması dileğiyle…

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...