E5 Plan Çıktı !!!

136

Office 365’in beklenen E5 Planı çıktı!!! Yaz aylarında Microsoft tarafından anons edilen Office 365 Suite planı olan E5 paketi artık release durumdadır. E5 paketi E4 planının yerini alacağı gibi onun tüm özelliklerinin yanında birçok yeni özellikte barındırmaktadır.

1

 

Skype Meeting Broadcast: Artık Skype ile yapılacak olan görüşmeler broadcast olacak ve 10000 katılımcının katılacağı toplantılar organize edilebilecek.

Cloud PBX: Cloud PBX ile artık ayrı PBX sistemşerine gerek kalmadan Office 365 ile entegre çalışan PBX sistemleri oluşturarak PSTN üzerinden aramaları Microsoft tarafından planlanacaktır. Bu çalışmalar U.S’de başlanmış olup zamanla birçok ülkede bu özellik yaygın hale gelecektir.

PSTN Conferencing: Bu özellik sayesinde tek tıklama ile bilgisayarlar ya da mobil cihazlardan toplantılara katılma yeteneği geliştirilmiş aynı zamanda geleneksel telefonlar ile toplantılara dial in üzerinden bağlanma esnekliği kazandırılmıştır.

Delve Analyrics: Delve Analytics ile kullanıcılara zengin dashboardlar sunulacaktır. Böylelikle kullanıcılar zaman ve ilişkiler hakkında bilgilere sahip olacaktır. Buradaki hedef kullanıcıların efektif kullanmasını sağlamaktır.

Power BI: Kullanıcılar Power BI ile iş zekası deneyimi kazanacak verilerini kontrol edebildikleri panellere sahip olacaklardır. Etkileşimli raporlar hazırlayabilecekleri gibi verileri ile ilgili rapor analizleri de yapabileceklerdir.

Customer Lockbox: Bu özellik sayesinde bulut üzerindeki verilere erişimde onay mekanizmasına sahip olunacaktır. Böylelikle firmaların kontrolleri dışında verileri ile işlem yapılamayacaktır.

Advanced eDiscovery: Arka planda Machine Learning’in analiz yeteneği ve tahmin yeteneği ile büyük miktardaki veriler üzerinde eDiscovery özelliğinin daha efektif çalışmasına ve zaman kazanımı sağlaması ile eDiscovery özelliğinin kalitesini arttıran özelliktir.

Advanced Thread Protection: Bilinmeyen malware ve virüslere karşı koruma sağlayacak olan bu özellik ile artık veriler daha güvende olacaktır.

Daha fazla bilgi almak için linki tıklayınız.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin