Microsoft Lists Workshop

Microsoft Lists Workshop

 

Microsoft Lists, kullanıcıların listeler halinde bilgileri izlemesine, düzenlemesine, şablonlarla hızlıca listeler oluşturulmasını, Microsoft Teams uygulaması ile listedeki bilgilerden ekibin haberdar olmasını ve birlikte çalışmasını, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş listeler tasarlanmasını, Power Automate entegrasyonu ile iş akışları düzenlenmesini sağlayan akıllı bilgi izleme uygulamasıdır.

Microsoft Lists’in kullanımı ile ilgili detaylı bilgilere erişmek ve kullanıcıların Microsoft Lists kullanımları ile ilgili adaptasyonunu sağlanmasında kolaylık sağlayacak Workshop’lara ilgili linkten erişilir.

Microsoft bu workshoplarda kullanıcılara Microsoft Lists’deki listeleri nasıl kullanabileceğini ve oluşturabileceğini, koşullu biçimlendirmeleri ve daha birçok detaylı bilgileri kullanıcılara anlatmıştır. İki bölümden oluşan bu workhop’un birinci bölümünde temel bilgiler ile başlanır. Listelerin ne olduğu, yeni listelerin ana sayfadan ya da Microsoft Teams içerisinden oluşturulması, şablonların kullanımı ve birçok demo yer alır. İkinci bölümü ise birinci bölümün devamı olup, filtreler, görünümler, kurallar ve biçimlendirme kullanarak listelerde nasıl çalışılacağını anlatır. Listelerin özel formları, akışlar ve raporlama ile listeleri daha verimli kullanmanın yollarından Power Automate ile nasıl bütünleştiği anlatılıyor. Özetle kullanıcılara uçtan uca Microsoft List kullanma deneyimini aktaran Microsoft List workshoplarını izlemek için linke tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin