Ana Sayfa Genel Microsoft Tea...

Microsoft Teams Toolkit

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Microsoft Teams’in ve diğer verimlilik hizmetlerinin benimsenmesini basitleştirmek ve hızlandırmak için bir görev üstlendik, çünkü bunun işinize sağlayabileceği değeri biliyoruz.

Microsoft Teams, birçok noktada kullanıcılara verimliliklerini arttıracak araçları tek çatıda toplayan dijital uygulamadır. Sunduğu bu araçlarla Microsoft Teams uygulamasını uçtan uca kullandırmanın iş hayatına sağladığı katma değeri de fazla olacaktır. Microsoft BT yöneticilerine ve kullanıcılara Microsoft Teams’I anlamaları ve kolay kullanmaları için çeşitli kaynaklar sunmaktadır.

Teams Toolkit, Microsoft Teams’in özelliklerinin ve ekip çalışmalarının, Microsoft vizyonunun, Microsoft Teams kullanımına dair gerçek senaryoların ve buna benzer Microsoft Teams’in anlatıldığı video ve yazıların bulunduğu eğitim broşürüdür. Böylelikle kullanıcılar basit ve kolay yol ile Microsoft Teams özellikleri hakkında uçtan uca bilgi sahibi olacaktır. BT ekipleri açısından ise kullanıcıların Microsoft Teams kullanımlarına dair adaptasyonlarını arttıracak kaynaklar sunacak ve gerçek dünyadaki kullanımları hakkında fikir sahibi olarak kendi firmalarına da buradaki özellikleri entegre edeceklerdir. Teams Toolkit’e ilgili linkten erişim sağlanırken, link ya da mail yoluyla da paylaşılabilir.

 

 

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar