Ana Sayfa Genel Microsoft Tea...

Microsoft Teams ve Outlook Uygulamasının Yeni Entegrasyonları

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Microsoft Teams Yeni Outlook Entegrasyonları Kullanıcıların Karşısında

 

Microsoft Teams firmaların kurumsal iletişim ve uygulamaları tek çatıda toplayan uygulamadır. Ekip çalışmalarının önemli olduğu iş hayatında Teams ile kullanıcılar birlikte çalışma imkanı sağlar. Sunduğu bu ve buna benzer birçok özellik ile iş hayatının önemli araçlarından biri olmuştur. Microsoft’un gittiği vizyonda ayrıca önemsediği Microsoft Teams üzerinde birçok yenilik kullanıcılara günden güne sunulmaktadır. Sunduğu bu özellikler ile kullanıcılara efektif çalışma ortamını sunmasının yanında rakiplerine karşı avantaj kazandıracak entegrasyonları barındırır.

Microsoft Ignite oturumlarında Microsoft Teams’in Outlook uygulaması ile yeni entegrasyonları ve yenilikleri duyurmuştur. Böylelikle kullanıcıların iş hayatında en çok kullandıkları uygulamalar arasında köprüleri kurmuştur. Yeni gelen bu entegrasyondan biri, artık kullanıcılar Outlook’taki e-postaları ekleri de dahil Teams’deki ekiplerin sohbetine veya kanal sohbetine aktarılır. Kullanıcılar bu özelliği kullanmak için Outlook’taki “Share to Teams” butonuna tıklar ve e-posta ve eklerinin paylaştırılacağı kanal ya da ekip sohbeti seçer. Bu özellik yeni yılın başlarında kullanıcılara yaygınlaştırılacaktır.

 

 

Diğer bir entegrasyonda Teams’deki gözden kaçan cevapsız konuşmaların önüne geçecek, kullanıcılar görüşmelerden gelen en son yanıtları gösteren etkinlik e-postaları alacak ve bu e-postalara doğrudan Outlook içinden yanıtlayabilecekler.

 

 

 

 

https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-Teams-Blog/What-s-New-in-Microsoft-Teams-Ignite-2019/ba-p/937025

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar