Microsoft Teams ve Outlook Uygulamasının Yeni Entegrasyonları

Microsoft Teams Yeni Outlook Entegrasyonları Kullanıcıların Karşısında

 

Microsoft Teams firmaların kurumsal iletişim ve uygulamaları tek çatıda toplayan uygulamadır. Ekip çalışmalarının önemli olduğu iş hayatında Teams ile kullanıcılar birlikte çalışma imkanı sağlar. Sunduğu bu ve buna benzer birçok özellik ile iş hayatının önemli araçlarından biri olmuştur. Microsoft’un gittiği vizyonda ayrıca önemsediği Microsoft Teams üzerinde birçok yenilik kullanıcılara günden güne sunulmaktadır. Sunduğu bu özellikler ile kullanıcılara efektif çalışma ortamını sunmasının yanında rakiplerine karşı avantaj kazandıracak entegrasyonları barındırır.

Microsoft Ignite oturumlarında Microsoft Teams’in Outlook uygulaması ile yeni entegrasyonları ve yenilikleri duyurmuştur. Böylelikle kullanıcıların iş hayatında en çok kullandıkları uygulamalar arasında köprüleri kurmuştur. Yeni gelen bu entegrasyondan biri, artık kullanıcılar Outlook’taki e-postaları ekleri de dahil Teams’deki ekiplerin sohbetine veya kanal sohbetine aktarılır. Kullanıcılar bu özelliği kullanmak için Outlook’taki “Share to Teams” butonuna tıklar ve e-posta ve eklerinin paylaştırılacağı kanal ya da ekip sohbeti seçer. Bu özellik yeni yılın başlarında kullanıcılara yaygınlaştırılacaktır.

 

 

Diğer bir entegrasyonda Teams’deki gözden kaçan cevapsız konuşmaların önüne geçecek, kullanıcılar görüşmelerden gelen en son yanıtları gösteren etkinlik e-postaları alacak ve bu e-postalara doğrudan Outlook içinden yanıtlayabilecekler.

 

 

 

 

https://techcommunity.microsoft.com/t5/Microsoft-Teams-Blog/What-s-New-in-Microsoft-Teams-Ignite-2019/ba-p/937025

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin