Ana Sayfa Genel Microsoft Whi...

Microsoft Whiteboard Artık Office 365 Portallarında

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Microsoft Whiteboard Artık Office 365 Portallarında

 

Microsoft Whiteboard, kullanıcıların fikirlerini ve anlatmak istedikleri içerikleri kolayca tartışabildikleri, çizebildikleri dijital tuvaldir. Ekip olarak ya da bireysel olarak kullanılan bu uygulamayı, ekipler toplantıları sırasında, proje planlamalarında, bir konu üzerinde tartışırken kısaca birçok noktada kullanabilirler. Microsoft, bir nevi bilgisayar ekranlarını beyaz tahtalara çevirerek, ekip çalışmaları yapabildikleri, notlar yazabildikleri platform sunar.

Microsoft Whiteboard uygulamasını Microsoft hesabı veya Office 365 hesapları ile oturum açılabilir. Microsoft Whiteboard Windows, MacOS, iOS ve Android cihazlarında kullanılabilir. Ticari Office müşterileri ise office.com altındaki tüm uygulamalar listesinden ya da https://whiteboard.microsoft.com adresinden web için Whiteboard’a erişim sağlar.

 

 

Web için Whiteboard Edge, Chrome, Firefox ve Safari gibi browserların güncel versiyonlarını destekler. Web için Whiteboard ‘da kullanıcılar tahtalar oluşturup birleştirebilir, mürekkep oluşturup silebilir ve diğerlerinin eklemiş olduğu yapışkan notları ve resimleri görüntüleyebilir. Ayrıca Office 365 kullanıcıları Microsoft Whiteboard üzerinde beraber çalışma imkanına sahip olur.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar