Ana Sayfa Genel Office 365 Ge...

Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 2

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 2 e- kitabında Office 365, Office 365 grup ve Office 365 grup özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır., Bu kitap sayesinde Office 365 Grup özellikleri ile takım çalışmalarında kullanacağınız birçok özelliği deneyimleyebilirsiniz.

İçindekiler: 

 • Office 365 Grup
  • Office 365 Grup Oluşturma
 • Office 365 Grup Özellikleri
  • Konuşmalar
  • Takvim
  • OneNote
  • Bağlayıcılar
  • Microsoft Planner
  • SharePoint Online

 

E-Kitaptan Alıntı:  

 

Office 365 Groups

Günümüz koşullarında, insanların iş hayatlarında bireysel çalışmalardan çok takım çalışmasına daha yatkın oldukları, verimli ve etkin çalışmaları takım olarak yaptıkları çalışmalar ile elde ettikleri gözlemlenmiştir. Microsoft bu noktada grup çalışmalarındaki motivasyonu şöyle tanımlamaktadır:

“Groups brings together People, Conversations, and Content across Office 365. By providing an integrated experience that link together email conversations, file storage, and calendar event management, Groups create an integrated experience for teams to focus on group activity. Groups can be public to enable information sharing within your company, or private for teams that deal with sensitive subjects.”

Office 365’in sunmuş olduğu hizmetlere bakıldığın da ise Microsoft’un yaklaşımı doğrultusunda insanların iş hayatları doğasında yapmış oldukları takım çalışmalarını daha kolay, verimli ve etkin kullanacakları araçlar sunmaktadır. İşte bu noktada Office 365 Grup, Microsoft’un “An End-to-End Experience with Groups” yani “Gruplar arasındaki uçtan uca deneyim” tezine dayanan takımların işbirliği içerisinde çalışmasına yönelik teknolojidir.

 

İndirme Linki :  Office 365 Genel Bakış – Bölüm 2

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...