Ana Sayfa Genel Office 365 Ge...

Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 3

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 3 e- kitabında Office 365 ile gelen Microsoft Planner hizmetine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde Office 365 Planner özellikleri ile takım çalışmalarında görevlerin tanımlanması, yönetilmesi ve raporlanması gibi birçok özelliği deneyimleyebilirsiniz.

İçindekiler: 

 

 • Microsoft Planner
  • Oturum Açma ve Plan Oluşturma
  • Kişi Ekleme ve Çıkarma
  • Görev Ekleme ve Görevlerin Ayarları
  • Görevlerin Tamamlanması
  • Görevlerin Kutularla Kategorilere Ayrılması
  • Görevlerin Raporlanması
  • Microsoft Planner ile İşbirliğini Arttırın

 

E-Kitaptan Alıntı:  

 

 

 

Microsoft PlannerGünümüz koşullarında, insanlar iş dünyasında verimlilik ve üretkenliği arttırmak adına bireysel çalışmalardan çok belirli departman ya da iş kolları ile ekipler halinde çalışırlar. Ekip çalışmasının temelinde iş birimleri ve iş birimlerine atanan görevler vardır. Haliyle bu görevlerin belirli noktalarda takibi ve koordinasyonu gerekmektedir. Ekip içerisindeki bu senkronizasyon ve görev dağılımları iş verimliliği ve hızlılığı açısından en önemli unsurdur.

Office 365’in sunmuş olduğu hizmetlere bakıldığın da ise Microsoft’un yaklaşımı doğrultusunda insanların iş hayatları doğasında yapmış oldukları takım çalışmalarını daha kolay, verimli ve etkin kullanacakları araçlar sunmaktadır. İşte bu noktada Office 365 Planner, takım içerisindeki ekip çalışmalarını, görev atamalarını, görevlerin içerisindeki süreçlerin takibi, görevlerin monitörlenmesi gibi birçok özelliği üzerinde bulunduran basit ve kolay kullanılan bir araçtır.

 

 

İndirme Linki : Office 365 Genel Bakış – Bölüm 3

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...