Office 365 Video’dan Microsoft Stream’e Doğru

186

Video, firmalar için bilgi paylaşımı sunmada veya eğitimlerde kullanılan önemli araçlardan biridir. Office 365 firmalara bu noktada destek olmak adına, firma kültürüne uygun ve kurumsal video havuzlarını oluşturulmasını sağlayan Office 365 Video özelliğini getirmiştir ve birçok firma bu özelliği aktif olarak kullanmıştır. Artık Microsoft Video özelliğinin yerine Microsoft Stream getirilmiştir.

Microsoft Stream herhangi firmadaki kişilerin videoları güvenli bir şekilde yüklemek, paylaşmak, yönetmek ve görüntülemek için kullanılan akıllı kurumsal video hizmetidir. Videoların merkezi yerden toplanması ve yönetilmesi birçok firmanın ana ihtiyaçları arasında olup, Microsoft Stream bu noktada müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kullanıcılara şirket videolarına katkıda bulunmasına, araştırmasına ve keşfetmesine olanak verir. Office 365 Grupları ile entegre çalışmakta olup, her grubunun belirlenmiş kanallarında ve ekiplerin içerikleri yönetmesini sağlar.Teams, SharePoint, OneNote ve Yammer gibi diğer Office 365 uygulamalarıyla uyumlu çalışır.

Ayrıca, şimdi Office 365’in kurumsal çapraz video servisidir; kullanıcılar, SharePoint, Microsoft Ekipleri ve Yammer gibi Office 365 uygulamaları içinde video paylaşımını kolaylaştırmaktadır. Microsoft Stream ayrıca Office 365 Grupları ile entegredir; bu, her grubun belirlenmiş bir kanalı vardır; bu, ekipler arasında içeriği yönetmeyi daha da kolaylaştırır.

Microsoft Stream akıllı bir teknoloji olup, yüz tanıma, otomatik alt yazı oluşturma, ayrıntılı arama gibi birçok özellik sunmaktadır.

Office 365 Video’dan Microsoft Stream’e doğru bir yolculuk Office 365 kullanıcıları beklemektedir.

Microsoft Stream

 

https://stream.microsoft.com/en-us/

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin