Ana Sayfa Genel Office 365 Ge...

Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 7

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 7 e- kitabında Office 365 ile gelen Microsoft Teams hizmetine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde Microsoft Teams’in sohbet özelliği, ekip ve ekipler ile ilgili özellikleri, toplantı ayarları, bulut depolama alanlarına erişimi, farklı uygulamaların entegrasyonu ile ilgili detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

İçindekiler: 

 • Microsoft Teams
 • Microsoft Teams Özellikleri
  • Etkinlik
  • Sohbet
  • Ekipler
  • Toplantılar
  • Dosyalar
  • Mağaza
  • Microsoft Teams Masaüstü Uygulama Ayarları

 

E-Kitaptan Alıntı:  

 

teamssOffice 365 hizmetleri temelde kullanıcıların verimliliğini ve iş birliğini sağlayacak özellikleri barındırır. Her yerden erişim, mobil cihazlardan ya da bilgisayarlardan kolay kullanım, beraber çalışma platformu, kolay iletişim araçları gibi birçok özelliği ise kullanıcıların iş hayatlarını kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Günlük iş hayatına bakıldığında kullanıcılar ekipler halinde çalışmakta olup, Office 365 bu noktada da kullanıcılara birçok hizmet sunmaktadır. Mobilitenin artması ile sunulan ekip ruhunun kaybedilmeden çalışılması Office 365’in odaklandığı diğer noktalardan biridir. Bu noktada, Microsoft Teams günümüz çalışma hayatında takımların uyum içerisinde çalışmasına ve sunduğu özellikler ile üretkenliğin artmasına olanak sağlayan bulut teknolojisidir.
Microsoft Teams, takım olarak çalışmaya yönelik araçların merkezileştirilmesine olanak sağlayan, takım çalışmasını güçlendirecek çalışma ortamı sunan sohbet tabanlı bulut çözümüdür. Kullanıcılar Microsoft Teams ile sohbetler edebilir, ekip kurabilir, ekiplere özel uygulamalar entegre edilebilir, ekipler ya da kullanıcılar arasında dosya paylaşımları yapabilir, OneDrive for Business uygulaması ve/veya bulut tabanlı bulut depolama alanlarına erişim sağlayabilir, mağazada sunulan uygulamalar ile farklı uygulamalara tek arayüzden ekip ya da kullanıcı bazlı erişebilir.

 

İndirme Linki :  Office-365-Genel-Bakış-E-Kitap-Bölüm-7

 

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...