Ana Sayfa Genel Office 365 Ge...

Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 6

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 6 e- kitabında Office 365 ile gelen Microsoft OneDrive for Business hizmetine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde Microsoft OneDrive for Business uygulamasında dosyaların saklanması, paylaştırılması, versiyonlanması, senkron edilmesi, dosyalar üzerinde beraber çalışma, farklı uygulamalar ile entegrasyonu gibi OneDrive for Business dosyalar ve klasörler ile ilgili detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

İçindekiler: 

  • Microsoft OneDrive for Business
  • Microsoft OneDrive for Business Ayarları ve Özellikleri
    • Office 365 Portalında Microsoft OneDrive for Business Kullanımı
    • Microsoft OneDrive’da Dosya ve/veya Klasör Ayarları

 

E-Kitaptan Alıntı:  

 

qweOffice 365 hizmetleri arasında yer alan OneDrvie for Business ile kullanıcılar çevrimiçi depolama alanına sahip olmanın yanında, dosyaların paylaştırılması ve dosyalarla işbirliği içerisinde çalışma ortamı, dosyaların yönetilmesi ve denetimi gibi sunmuş olduğu özelliklerle uçtan uca çözümdür.
Günlük çalışma hayatında, dosyalar kullanıcılar için önemli yere sahiptir. Dosyaların depolanması, yedeklenmesi ve depolama alanlarının yönetimi gibi süreçlerin Bilgi Teknoloji çalışanları kontrol edilmedi gerekir. OneDrive for Business sunmuş olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılara dosyalar üzerinde hızlı, verimli ve üretken çalışma ortamı sağlar.

İndirme Linki :  Office-365-Genel-Bakış-E-Kitap-Bölüm-6

 

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...