Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 6

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 6 e- kitabında Office 365 ile gelen Microsoft OneDrive for Business hizmetine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde Microsoft OneDrive for Business uygulamasında dosyaların saklanması, paylaştırılması, versiyonlanması, senkron edilmesi, dosyalar üzerinde beraber çalışma, farklı uygulamalar ile entegrasyonu gibi OneDrive for Business dosyalar ve klasörler ile ilgili detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

İçindekiler: 

  • Microsoft OneDrive for Business
  • Microsoft OneDrive for Business Ayarları ve Özellikleri
    • Office 365 Portalında Microsoft OneDrive for Business Kullanımı
    • Microsoft OneDrive’da Dosya ve/veya Klasör Ayarları

 

E-Kitaptan Alıntı:  

 

qweOffice 365 hizmetleri arasında yer alan OneDrvie for Business ile kullanıcılar çevrimiçi depolama alanına sahip olmanın yanında, dosyaların paylaştırılması ve dosyalarla işbirliği içerisinde çalışma ortamı, dosyaların yönetilmesi ve denetimi gibi sunmuş olduğu özelliklerle uçtan uca çözümdür.
Günlük çalışma hayatında, dosyalar kullanıcılar için önemli yere sahiptir. Dosyaların depolanması, yedeklenmesi ve depolama alanlarının yönetimi gibi süreçlerin Bilgi Teknoloji çalışanları kontrol edilmedi gerekir. OneDrive for Business sunmuş olduğu özellikleri sayesinde kullanıcılara dosyalar üzerinde hızlı, verimli ve üretken çalışma ortamı sağlar.

İndirme Linki :  Office-365-Genel-Bakış-E-Kitap-Bölüm-6

 

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin