Ana Sayfa Genel Son Kullanıcı...

Son Kullanıcılar için Office 365 Eğitim Kaynakları

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Günden güne artan Office 365 teknolojisi haliyle son kullanıcı tarafında da öğrenilmesi gereken birçok yenilikleri getirmektedir. Bilindiği üzere Office 365 planlarının bazılarında yer alan Office uygulamaları için de son kullanıcı tarafından temel bilinmesi gereken ayarlar bulunmaktadır. Office 365 son kullanıcı tarafında en güncel Office versiyonlarının kullanımına imkan sağlar. Bu noktada Office 365 portallarından Office 2016 uygulaması indirilebilirken aynı zamanda Office 2013 kullananlar için de temel bilgilerin yer aldığı linkler aşağıda paylaştırılmıştır. Aynı zamanda Office 365 ile gelen özelliklerden biri de Office uygulamalarının internet üzerinden online kullanımıdır. Office 365

Aşağıda yer alan tabloda Office 365, Office 365 Video, Office 2013, Office 2016, Office Online ile ilgili temel bilgiler yer almakta olup, son kullanıcı tarafından incelenmesi gereken kaynaklardır.

 

Office 365

Eğer Office 365 kullanıcısı iseniz temel ayarların bulunduğu linkler aşağıdaki gibidir. Bu linklerde Office 365 ve Office 365 yeniliklerinin bulunduğu linkler yer almaktadır:

Office 365 Video Aşağıdaki linkte Office 365 Video ile ilgili temel bilgilerin bulunduğu linkler yer almaktadır:

Office 2016

Office 2013

Office Online

Skype For Business

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...