LinkedIn Learning’den Office Eğitim Setleri

206

Microsoft, sektöre katkı sağlamak ve daha fazla kitlelere destek olmak adına LinkedIn ile ortaklık yapmış olup, LinkedIn Learning eğitim kursları sayesinde Office eğitimleri ile de son kullanıcılara destek olmaktadır.

 

 

3

 

 

Bu yeni Office eğitim kursu temelde Outlook 2016 ve Excel 2016’ya odaklanmış olup, Outlook 2016’da mail hesaplarının kurulması, mail gönderme, mail alma, imza tanımlama, kontaktları ve takvim yönetimini sağlama, toplantı organize etme ve bu fonksiyonlarda beraber çalışma imkanına kadar uçtan uca eğitim sunmaktadır. Excel 2016 kursunun temelinde ise Excel ortamına verinin katarımından, formül oluşturma, tablolar oluşturmadan, Pivot Table ile çalışma gibi tüm özellikler anlatılmaktadır.

2

 

 

Office uygulamaları ile ilgili bu kurslara ücretsiz erişim söz konusu olup, yüzlerce kurs ve videoyaya Office Training Center’dan erişim sağlanabilir.

 

 

1

 

LinkedIn Learning’e ilgi duyan ve keşfetmek isteyenler için bir ay ücretsiz erişim hakkında sahip olup, Office uygulamaları hakkında yüzlerce video ve kurslara erişim sağlayabileceklerdir.

 

Referans: https://blogs.office.com/2016/09/22/new-office-training-courses-from-linkedin-learning/

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin