Ana Sayfa Genel Interaktif Or...

Interaktif Ortamda Microsoft Teams Deneyimi

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Interaktif Ortamda Microsoft Teams Deneyimi

 

Microsoft Teams ekip çalışmasını merkezileştirerek, ekipler ve kullanıcılar arasında daha etkili iletişim kurulmasını sağlayarak, birlikte daha iyi ve özelleştirilmiş çalışma alanlarında sunarak kullanıcıların çalışma hayatında yerini almıştır. Dijital değişimlere alışmak ve günlük hayata dahil etme noktasında kullanıcılar kimi zaman deneme yanılma kimi zamanda ihtiyaçları kadar doğru yanlış kullanımlar sergileyebiliyor. Bu noktada sunulan Microsoft Teams gibi ürünlerin kullanımına dair kullanıcılara yol göstermek, eğitmek ve hayatlarında hangi noktalarda ne gibi gereksinimlerde nasıl kullanmaları gerektiğini aşılamak önemli noktalardan biridir. Microsoft, bu noktada Microsoft Teams öğrenimi ile ilgili birçok makale, video vb. kaynakların yanı sıra kullanıcılara interaktif öğrenme platformu da sunar.

https://teamsdemo.office.com/ adresinden kullanıcılar Microsoft Teams Interactive Demo ortamına erişim sağlar. “Let’s get started” ile Microsoft Teams özellikleri ve uygulamanın anlamak adına bir rehber eşliğinde etkileşimli Teams ürününe genel kullanımı öğrenilir. Akabinde gerçek bazı senaryolar demo ortamında bir rehber eşliğinde gerçekleştirilir. Böylelikle hem Teams özellikleri ile ilgili bakış açısında sahip olunurken gerçek senaryo demoları ile de Teams uygulaması ile interaktif kullanım denemesi yapılabilir.

 

 

Microsoft Teams Interaktive Demo ortamı ile hem kullanıcılara Microsoft Teams kullanımına dair genel vizyon kazandırılırken, ürünün kullanımı ile ilgili alıştırma yaptırma imkanına sahip olunur. Microsoft, dijital dönüşüme adapte edilmesi gereken en önemli değer olan kullanıcılar için bu ve buna benzer birçok kaynak ile kullanıcıları desteklemektedir.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar