Microsoft 365 İletişim Uyumluluğunda Raporlama

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğunda Raporlama

 

İletişim Uyumluluğundaki “Raporlar” sekmesinde tüm iletişim uyumluluk raporları görüntülenir. Rapor panolarında iletişim uyum faaliyetlerinin durumunun genel değerlendirilmesine hızlı bakış sağlar. Raporlardaki bilgiler dışarıya aktarılmazlar. Ayrıntılı raporlar, belirli iletişim uyumluluk ile ilgili detaylı bilgiler sunar ve bu bilgileri filtreleme, gruplama, dışa aktarma özellikleri ile raporların incelenmesine olanak sağlar.

 

 

Raporlar bölümündeki “Son ilke eşlemeleri” raporunda son 30 gün içerisinde ilkelerle eşleşen iletişim sayıları görüntülenir.

 

 

“İlkeye göre çözülmüş değerler” raporu son 30 gün içerisinde ilkeler ile eşleşen iletişim öğelerinden çözülen öğe sayısı ve tarih bilgisini gösterir.

 

 

“En fazla eşleşme içeren ilkeler” raporunda ilke adlarına göre toplam eşleşme sayısı görüntülenir. Böylelikle en fazla eşleşmeye sahip ilkeler belirlenir.

 

 

“En fazla ilke eşleşmesine sahip olan kullanıcılar” raporunda ise son 30 gün içerisinde ilkeler ile eşleşmelere sahip iletişim öğelerinin kullanıcı bazlı sayısı analiz edilir.

 

 

“İlkeye göre aktarmalar” rapor panosunda ise son 30 gün içerisinde eskale edilen yani aktarılan öğeler ve öğelerin ilkeleri görüntülenir.

 

 

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğu ile ilgili diğer yazılara aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

 

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğu

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğunu Yapılandırma

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğunu İnceleme

Microsoft 365 İletişim Uyumluluğundaki Uyarıları İyileştirme

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin