Office 365 Business Center

Küçük ya da orta ölçekli işletmelerde süreçleri yönetmek kimi zaman daha zor olabilir. Kullanıcıların iş hayatında kullanacakları teknolojileri sağlamak ve onların verimliliklerini ve üretkenliklerini arttırır. Bu noktada Office 365, Microsoft Business Center’ın sunmuş olduğu uygulamaları ile bulutta çalışırken, müşterileri yönetebilir, müşteri ilişkileri kurabilir, satış takipleri edebilir, satışları düzene sokabilir ve pazarlama kampanyaları yürütebilir. Birçok firmanın odaklaması gereken önemli noktalardan biri müşteri ilişkilerini sağlıklı sürdürmektir. Bu, bir ürünün pazarlanmasını, müşteri ihtiyaçlarının karşılamayı ve satış sonrası hizmetlerin kaliteli biçimde sunulmasıdır. Microsoft Business Center tüm bu süreçlerin verimli yönetilmesi için sunulan uygulamaları barındırır. Bu uygulamalar Microsoft Invoicing, Microsoft Listings, Microsoft Connections, Microsoft Booking, Outlook Customer Manager, MilesIQ’dür.

 

Business Center

 

Microsoft Listings: Firmanın pazarlama kampanyasının yürütmenin ana motivasyonu, varlığı arttırmaktır. Dijital dünyada, çoğu pazarlama girişimi, çevrimiçi bilinirliği artırmak için Facebook veya Twitter gibi sosyal medya platformlarını kullanmaktadır. Office 365 Business Center’daki Microsoft Listings uygulaması, firmalar için çevrimiçi girişlerin sayısını artırmak için kullanılır. Kullanımı basit olup, yapılması gerekli olan alanları doldurmaktır. Gerekli bilgiler doğrultusunda uygulama bilgileri ilgili sitelere gönderir ve sayfa görüntülemeleri, incelemeler ve daha pek çok şey gibi çeşitli metrikleri izlenmesine yardımcı olur.

Microsoft Bookings: Müşteri rezervasyonlarını ve randevularının organize edildiği ve yönetildiği uygulamadır. Müşterilerin sanal platformlardan web sitesinden ya da Facebook sayfasından randevuları organize etmesine, randevu takviminin ayarlanması, çalışma saatleriniz gibi aslında uçtan uca yönetim sağlar.

Microsoft Invoicing: Microsoft Invoicing uygulaması, tüm bilgileri içeren elektronik faturaların profestonel ve kolayca oluşturulmasını sağlar. Uygulama, müşterilerin bu platform üzerinden doğrudan PayPal’ı kullanarak ödeme yapmasına da olanak tanımaktadır. Faturalandırmanın diğer yönü kayıtların tutulmasını içerir ve faturalama geçmişinin açık kaydı tutulabilir. Yıllık ve aylık raporlar alınabilir. Tüm bilgiler QuickBooks Online’da saklanır.

Microsoft Connections:Microsoft Connections uygulaması müşterilerde sadakati arttıracak, markaya uygun ve satışları arttıran profesyonel pazarlama e-postalarının yönetimini ve takibini sağlar. Microsoft Connections uygulaması ile pazarlama ve yönetim özelliklerini kullanarak, müşteri sadakati kurabilir, müşterilerle bağlantıları koruyabilir ve promosyonlar ve tavsiyelerle firmaların büyümesine sağlanır. Ayrıca yeni müşteri yönlendirmeleri konusunda mevcut müşteriler indirimlerle de teşvik edilebilir. Yapılan e-posta kampanyaları etkisinin ölçülmesi, faydalı olan e-posta kampanyaları gözlemlenir, sunulan ödüllerin getirileri ölçümlemeleri yapılabilir.

Outlook Customer Manager: Firmalar için müşteri bilgileri, iletişim bilgileri ve müşterilere ait diğer bilgilerin saklanması önemli konulardan biridir. Outlook Customer Manager, müşteriler ile ilgili e-postalar, toplantılar, çağrılar, notlar, görevler, fırsatlar ve son tarihler gibi bilgileri tek bir yerde yönetilmesini sağlar. Office 365 Business Center kullanıldığında, müşteri bilgileri ve iletişim bilgileri normal e-posta kişilerinden farklı yerde tutulur ve yönetilir. Böylelikle müşteri bilgileri ve süreçleri merkezi tek yerde toplanır, çalışan herkes merkezi yerden bu bilgilere erişim sağlar.

MileIQ: MilesIQ mesafe takip uygulaması olup, otomatik sürüş algılama yeteneği ile mesafe kaydı, kişisel ya da iş seyahati olmak üzere kullanım sınıflandırması ve raporlama özellikleri ile seyahatlerin izlenmesine akıllı çözüm sunmaktadır.

Business Center Office 365 Business Premium lisansına sahip ABD, İngiltere ve Kanada’daki belirli müşteriler tarafından kullanılabilir.

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin