Ana Sayfa Genel Office 365 Ge...

Office 365 Genel Bakış E-Kitap | Bölüm 4

YAZAR

TARİH

KATEGORİ

Office 365 Genel Bakış E-Kitap- Bölüm 4 e- kitabında Office 365 ile gelen Microsoft StaffHub hizmetine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde Microsoft StaffHub ve StaffHub ayarları ile ilgili bilgiye sahip olacaksınız.Sizler de StaffHub kullanarak ekiplerde zaman yönetimini ve bilgi paylaşımını sağlayabilirsiniz.

İçindekiler: 

 • Microsoft StaffHub
  • Microsoft StaffHub Yönetici Ayarları
 • Microsoft StaffHub Özellikleri
  • Zamanlama
  • Ekip
  • Dosyalar
 • Ekip Ayarları

 

E-Kitaptan Alıntı:  

StaffHub

          Microsoft StaffHub, personel çalışanlarının günlük aktivitelerini zamanlama yönetimi, bilgi paylaşımı ve diğer işle ilgili uygulamalar ve kaynaklarla bağlantı kurma becerisi ile yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanan tüm cihazlarınızda çalışan bulut tabanlı bir platformdur.

 

Hedef kitlelerin başında Firstline çalışanlar olup, ekip için vardiya programlarını kolayca oluşturup yönetmelerine yardımcı olur ve ilgili bilgileri sağlar. Ekip yöneticilerinin ekip zamanlamaları oluşturmasına, atamasına ve yönetmesine ve dosyaları paylaşmasına olanak tanır. Yönetici ve ekip üyeleri, StaffHub’u kullanarak, örneğin personel vardiya çizelgesini değiştirmek istediğinde olduğu gibi birbirleriyle de iletişim kurabilir.

 

İndirme Linki :  Office-365-Genel-Bakış-E-Kitap-Bölüm-4

 

Office 365 Galaxy Rehberleri ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin

Ezgi CAN

MVP

Ezgi Can, 1986 yılında Adana’da doğdu. Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme Fakültesi tamamlayarak, yüksek lisansını Yönetim Bilişim Sistemlerin üzerine yapmıştır. 10 seneden fazla sektör tecrübesi ile Windows Server Rollerine ve Özelliklerine, Office 365 geçiş mimarilerine, System Center ürün ailesine, Azure ve Amazon altyapılarına ilişkin projeleri yönetmiştir. Kariyerine Peakup Bilişim ve Danışmanlık firmasında Altyapı Takım Lideri olarak devam ettirmektedir. Seminerler, etkinlikler ve söyleşilerde konuşmacı olarak yer alıp, tecrübelerini aktarmaktadır.

Popüler Yazılar

OneDrive’da Önemli Klasörleri Koruma

  OneDrive’da Öneml...

OneDrive’ı Geri Yükleme

  OneDrive’ı Geri Y...

OneDrive’da Birlikte Çalışma

  OneDrive’da Bir...

OneDrive’da Klasörleri ya da Dosyaları Bulma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Klasör Paylaşma

  OneDrive’da Klasö...

OneDrive’da Dosya Paylaşma

  OneDrive’da Dosya...

OneDrive’da Dosyaların Sürüm Geçmişi

  OneDrive’da Dosya...