Outlook Groups Yeni Özellikleri ve 11 Dil Desteği!!!

Bu yılın başlarında takımların takım verilerini, yazışmalarını ve buna takım verimliliğini arttırıcı birçok özelliğin merkezi bir yerden mobil cihazlar üzerinden kullanıldığı Outlook Groups uygulaması ile tanışıldı. Windows Phone, iOS ve Android gibi birçok platformu destekleyen bu Outlook Groups uygulaması sayesinde kullanıcılar konuşmalar yapabilmekte, Sharepoint’te sakladıkları dokümanları görünteleyip, değiştirmekte, paylaşılan OneNote not defterlerine erişebilmektedir.

ww

Microsoft almış olduğu müşteri feedbackleri sayesinde Outlook Groups uygulamasında yenilikler yapmaktadır. Bunlardan birisi de İngilizce dil desteği dışında yeni dil destekleri de gelmiş olmasıdır.

Yeni gelen özelikleri ise;

  • Yeni Office 365 Grupları tanımlanması
  • Var olan gruplara üye ve sahiplerin eklenmesi ya da çıkarılması
  • Kişilere ait profil kartlarının görüntülenmesi

Bu özelliklere ek olarak Outlook Groups İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Hollandaca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince dillerini de desteklemektedir.

Microsoft Outlook Groups uygulamasının geliştirilmesine ait birçok çalışma yapmaktadırlar. Yakın zamanda bu yenilikler duyurulup kullanılmaya başlanılacaktır.

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu girin !
İsminizi girin